Mobil Erişim Numaramız 0 555 156 7075 : Cep
Whatsapp Numaramız 0 555 156 7075 : Whatsapp Mesaj
ViberNumaramız 0 555 156 7075 : Viber Mesaj


Ukrayna’da Oturum İzni, Türk vatandaşlarına 180 günde 90 günden fazla kalma hakkı veren tanıyan bir yasal düzenlemedir.

Ukrayna’da Oturum izni alınması konusundaki hizmetlerimiz:

Oturum alınması için danışmanlık hizmeti,
Süreli oturum alınması,
Süresiz oturum alınması,
Süreli oturum uzatılması,
Kaybedilmiş oturumunun yenilenmesi,
Farklı nedenlerle hasar görmüş oturumun yenilenmesi,
Pasaport değiştirdikten sonra yeni pasaporta oturum işlenmesi,
Oturumun sahte olup olmadığını kontrol edilmesi,
Yabancı şube memurlarının şikayet edilmesi
Oturum verilmediği veya iptal edildiği zamanlarda dava açılması,
Mahkeme kararının üzerine oturum alınması.

Süreli oturum 7 iş gününde elde edilebilir, ancak süreli oturumun alınması için D vize aldıktan sonra başvuru yapılabilir. Süresiz oturum alınması yaklaşık 4 ay sürer. Türk vatandaşlarının Ukrayna’da kalma süresi 90 gündür bu yüzden süresiz oturum almak için Türk vatandaşlarının Ukrayna’da kalma süresini uzatmak gerekiyor. Tüm işlemleri kanunlara uygun sorunsuz şekilde yapıyoruz. Ukrayna’da süresiz oturum almak için ise vize gerekmez.

Devlet memurlarının oturum vermeme veya iptal kararını mahkemeye vermek için bir ay süreniz mevcuttur. Şirketimizle iletişime geçmeniz durumda gerekçekleri inceleyerek açılacak davanın kazanılıp kazanılamayacağını öngörmek mümkündür. Bir ayı geçirirseniz, bu süreyi yenilemek için var olan haklarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oturumunu müvekkilimiz bizzat kendisi devlet kuruluşlarından imza karşılığında almaktadır, biz bu arada sizlerin yanında oluyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerde hiç bir şekilde sahteciliğe yer yoktur. Ukrayna’da yabancı oturum sahipleri, Ukrayna vatandaşlığını alma hakkı kazanıyor. Şirketimiz yabancılara Ukrayna’da vatandaşlık alma hakkı konusunda danışmanlık ve evrak hazırlanması hizmetini vermektedir. Şirketimiz kesinlikle sahte pasaport yaptırmamaktadır. Sahte Ukrayna pasaportu almak isteyenler lütfen bizleri rahatsız etmesin. Kanunlarımıza göre vatandaşlık alınması yaklaşık 1 yıl sürüyor. Tecrübelerimiz ve altyapımız sayesinde bu süreyi daha da aşağılara çekebiliyoruz.

Ukrayna’da oturum izni almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.