Mobil Erişim Numaramız 0 555 156 7075 : Cep
Whatsapp Numaramız 0 555 156 7075 : Whatsapp Mesaj
ViberNumaramız 0 555 156 7075 : Viber Mesaj


Otel Yerine Neden Günlük Kiralık ev Tutmalıyım ?

Seyahetlerinizde ve konaklama gereksinimlerinizde otel yerine günlük kiralık ev tercih etmeniz için bir çok neden sıralayabiliriz. Gelin bir veya iki kişinin sadece uyumak için kullanabileceği kadar küçük otel odalarını günlük kiralık evlerle birlikte.

Kişi Sayısına Göre Ev

Günlük kiralık ev sektöründe konaklayacak kişi sayısı baz alınarak 1 kişiden 8 kişinin aynı anda kalabileceği apartlara kadar bir çok alternatifi tercih edebilirsiniz. Oteller de ise bu sayı maksimum üçtür. Üstelik bu 3 kişide tek bir odada kalmak zorunda.

%60 Daha Ekonomik

Günlük kiralık evler hem konaklama, hemde konaklama sırasında ki bir takım yeme içme giderleri açısından otellere nazaran oldukça ekonomiktir. Kısa süreli kiralık evlerde ücretlendirme kişi sayısına göre değil, evin tamamı için geçerlidir.

Örnek vermek gerekirse 5 kişilik bir arkadaş veya aile gurubu Kiev'de orta halli bir otelde konaklamak isterse ödeyeceği en düşük rakam sadece konaklama için 500 TL’dir. Aynı grup 5 kişinin rahatlıkla konaklama yapabileceği bir günlük kiralık dareyi 150 TL’ye kiralayabilir.
Gördüğünüz gibi aradaki fark üç katından daha fazla.
- Otellere dışarıdan yiyecek içecek getirmek yasaktır.
- Otele misafir getiremezsiniz .
- Getirirseniz bile sizden ekstra ücret talep ederler.
Otelin restaurantından veya mini barından tüketeceğiniz bir su için bile ederinin 10 katı ücret ödemek zorunda kalırsınız. Günlük kiralık ev sisteminde ise her şey kendi eviniz de ki gibi.
Dışarıdan yapacağınız küçük bir market alış verişi ile buz dolabınızı doldurup 3 öğün yemeğinizi yapıp tüketebilirsiniz. Tüm bu ayrıntılar göz önüne alındığında otel ile günlük kiralık ev arasındaki fiyat farkı %500’lere ulaşmaktadır. Sadece bu bile otel yerine günlük kiralık ev tercih etmek için yeterli bir nedendir.

Çılgın Ev Partileri Başlasın !

Kiev diğer şehirlere göre daha sosyal olduğunudan dolayı gece kulüplerinde tanıştığınız kişileri evinize davet edebilir ve çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Süpermarketlerde vodkanın şişesi 5 TL'den başladığı için evinize minibar bile oluşturabilirsiniz. Eğlence başlasın...

Günlük Kiralık Evler Gerçekten Konforlu Mu ?

Her şeyden önce şunıu kabul etmek gerekiyor ki ; Bir yatağın zar zor sığdığı daracık otel odalarından çok daha ferahtır.En azından bir yatak odası, bir de oturma odası vardır. Yattığınız odada yaşamak zorunda kalmazsınız.
Genede başlıkta ki sorumuza cevap verebilmek için bu evlerin muhteviyatına bir bakmanız gerekir

- Oturma odası
- TV Ünitesi
- Minumum 82 ekran TV
- Tam Donanımlı Mutfav ve Mutfak Gereçleri
- Yemek Masası
- Yatak Odası
- Şifonyer
- Çamaşır Makinesi
- Çamaşır Kurutma Makinesi
- Tek Kullanımlık Sarf Malzemeleri
- Saç Kurutma Makinesi
- Temiz Havlu ve Çarşaflar (Yedekli).
- Jakuzi
- Ücretsiz WIFI

Görmüş olduğunuz gibi bir evde olması gereken ve konaklarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar günlük kiralık evlerde mevcuttur.